Fishing Sim: Keep or Release

Strona główna Windows Gry Symulatory
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Niejeden komputerowiec jest fanem moczenia kija, czyli wędkarstwa, ale nie zawsze mamy pogodę oraz czas, aby wybrać się na ryby. Z pomocą przychodzą oczywiście bezpłatne projekty dostępne na PC. Fishing Sim: Keep or Release to całkiem darmowa produkcja, wpisująca się w nurt gier będących symulacjami. Co ciekawe jednak, większy nacisk położono tu na strategiczne podejście do rybołówstwa, niż technikę.

Nie znajdziecie w dziele tym kilkudziesięciu technik zarzucania przynęty czy zaawansowanego doboru ekwipunku. Po prostu kierujemy spławik w dane miejsce i czekamy, aż gra zasygnalizuje światełkami branie. Teraz, w zgodzie z tytułem, nadchodzi najważniejsza decyzja: zatrzymać czy wypuścić? Każda ryba warta jest innych pieniędzy, ale tylko, jeśli ją sobie schowamy. Wypuszczona rośnie w stawie dalej, co z kolei da wymierne efekty w przyszłości. Dążymy do złapania super sztuki.

Rozgrywka podzielona jest na dni, czyli w sumie kilkuminutowe partie. Między nimi możemy udać się do sklepu, aby za zarobione na hobby środki nabyć lepszą wędkę, mocniejszą żyłkę na większe okazy, konkretniejszy haczyk lub smaczniejszą zanętę. Wszystko to zostanie podsumowane po osiągnięciu celu głównego, aby była motywacja do poprawienia wyników. Dzięki efektownej oprawie 3D, propozycja ta nieźle relaksuje.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!