r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fistful of Frags

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki

Darmowych strzelanek sieciowych mamy całe zatrzęsienie, ale w większości skupiają się one na realiach współczesnych lub lekko futurystycznych. Tymczasem wielu graczy lubi przecież także westerny. Miłośnicy kowbojów oraz rozbojów w biały dzień powinni zainteresować się bezpłatnym projektem Fistful of Frags. Oparta na bardzo popularnej technologii Source propozycja zabiera nas bowiem w przeszłość, na dziki zachód.

Zapomnijcie o potężnych wyrzutniach rakiet czy podręcznych karabinach. W temacie broni, skupiono się na należytym oddaniu realiów dawnych czasów. Podstawa to rewolwer lub dwa, po jednym na dłoń, zaś przy braku amunicji nie zawadzi również postrzelać trochę z łuku. W ostateczności da się też cisnąć pustym pistoletem we wroga. Zabawę urozmaicają zdolności specjalne, wybierane przez grającego.

r   e   k   l   a   m   a

Areny zmagań wzorowane są na popularnych miejscach znanych z filmów z gatunku, z nastawieniem na opuszczone miasteczka. Tryb podstawowy to każdy na każdego, do tego dochodzi jednak też kradzież pieniędzy czy walka o kontrolę na danym terytorium. Cieszy opcja modyfikacji własnego bohatera, aby odróżniać się nieco od innych. Nie ma jazdy konnej, ale dynamiczna akcja w zupełności wynagradza tenże brak w projekcie.

Minimalne wymagania systemowe:

  • Procesor Intel Pentium 4 3.0 GHz
  • 1,5 GB RAM
  • Karta graficzna AMD Radeon 9600

Uwaga!

W celu instalacji gry należy pobrać program Steam - specjalną platformę internetową pozwalającą nie tylko na kupowanie i ściąganie gier komputerowych, ale także stały kontakt z przyjaciółmi, których możemy między innymi np. zapraszać do rozgrywki.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #1 16.04.2016 12:34

Strzelanka sieciowa wykonana w dobrym stylu. Grafika urzeka.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.