Fitatu Licznik Kalorii 2.28.0

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Dieta i zdrowe odżywianie
Pobierz program
lub zeskanuj:

Fitatu Licznik Kalorii to aplikacja, która pomoże przejąć kontrolę nad ilością spożywanych kalorii. Dzięki sporej społeczności usługa posiada rozbudowaną bazę produktów dostępnych w rodzimych sklepach, co znacznie ułatwia korzystanie z programu.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacja zasugeruje nam założenie konta, bądź też zalogowanie się na już posiadane. W tym celu możemy skorzystać między innymi z Facebooka. Nie jest to jednak konieczne, Fitatu Licznik Kalorii działa także bez logowania. Konto pozwala nam zabezpieczyć dane w chmurze, dodatkowo synchronizować je pomiędzy urządzeniami.

Ekran główny aplikacji stanowi lista dziennych posiłków, wraz z podglądem kalorii. Obok każdego z nich widnieje przycisk plusa pozwalający dodać spożyte produkty. Baza produktów jest rzeczywiście spora i bez większego problemu można w niej znaleźć większość popularnych produktów spożywczych. Poza klasyczną wyszukiwarką mamy dostęp do skanera kodów kreskowych. W razie braku produktu, możemy dodać go ręcznie.

Fitatu Licznik Kalorii oferuje nam także statystyki dla wybranych okresów czasu. W ustawieniach możemy skonfigurować swój profil, na podstawie którego program zasugeruje nam dawki kalorii jakie powinniśmy spożywać. Aplikacja jak i oferowane przez nią funkcję są dostępne za darmo. To jeden z lepszych liczników kalorii, zwłaszcza z perspektywy rodzimego rynku.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 13.02.2017 14:55

Super program!!

  #4 10.02.2016 08:41

jednym klikiem mogę dodać produkty, więc szybko się go używa. Za to duży plus.

Najki   1 #3 16.09.2015 19:34

Wyszukiwanie po kodzie kreskowym jest bardzo użyteczne :)

fandrz   1 #2 16.09.2015 09:07

Jest super :-)

kabelka   1 #1 07.09.2015 11:51

Polacy zrobili coś godnego uwagi, co w dodatku ułatwia liczenie kalorii, wręcz sprowadza do banalnej czynności. Dzięki!