r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fitatu Licznik Kalorii 2.12.0

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Dieta i zdrowe odżywianie

Fitatu Licznik Kalorii pozwala kontrolować spożywaną podczas posiłków ilość kalorii. Dzięki gotowych bazom produktów za jej pomocą w prosty sposób sprawdzimy wartość odżywczą zjedzonego pokarmu.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacja zasugeruje nam założenie konta, bądź też zalogowanie się na już posiadane. W tym celu możemy skorzystać między innymi z Facebooka. Nie jest to jednak konieczne, Fitatu Licznik Kalorii działa także bez logowania. Konto pozwala nam zabezpieczyć dane w chmurze, dodatkowo synchronizować je pomiędzy urządzeniami.

r   e   k   l   a   m   a

Ekran główny aplikacji stanowi lista dziennych posiłków, wraz z podglądem kalorii. Obok każdego z nich widnieje przycisk plusa pozwalający dodać spożyte produkty. Baza produktów jest rzeczywiście spora i bez większego problemu można w niej znaleźć większość popularnych produktów spożywczych. Poza klasyczną wyszukiwarką mamy dostęp do skanera kodów kreskowych. W razie braku produktu, możemy dodać go ręcznie.

Fitatu Licznik Kalorii oferuje nam także statystyki dla wybranych okresów czasu. W ustawieniach możemy skonfigurować swój profil, na podstawie którego program zasugeruje nam dawki kalorii jakie powinniśmy spożywać. Aplikacja jak i oferowane przez nią funkcję są dostępne za darmo. To jeden z lepszych liczników kalorii, zwłaszcza z perspektywy rodzimego rynku.

.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
fandrz   1 #1 16.09.2015 09:06

Polacy zrobili coś lepszego niż myfitnesspal. Brawo. Ta apka mną zawładnęła, bardzo prosta, miary użyteczne (np. 1 skibka chleba zamiast gram), apka inteligentnie dopasowuje się np. zapamiętuje miary przez nas używane.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.