Fitbit Fitbit 1.0.72.4907

Strona główna Windows Phone Dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja do kontroli i monitorowania urządzeń marki Fitbit. Ich zadaniem jest monitorowanie i analizowanie naszych funkcji życiowych oraz aktywności fizycznych. Na podstawie tych danych proponowanie odpowiedniej diety, czasu snu i innych zmian, które pomogą nam funkcjonować lepiej i zdrowiej.

Przygodę z programem rozpoczynamy od zalogowania się na nasze konto bądź też stworzenia nowego. Całości możemy dokonać z poziomu aplikacji. Następie czeka nas etap dodania wspieranego urządzenia. Teoretycznie jest możliwe używanie programu bez posiadania sprzętów Fitbit, jednak w dłuższej perspektywie mija się to z celem. Ilość możliwości jest wtedy mocno ograniczona. Skupia się na monitorowaniu danych i dodawaniu spożywanych pokarmów. Wprawdzie możemy wprowadzić także inne aktywności, ale nie jest to zbyt wygodne.

W przypadku używania jednego z urządzeń Fitbit monitorowane będą nie tylko nasze aktywności, ale też np. sen. Nie zabrakło również opcji społecznościowych. Niestety w obecnej formie aplikacja nie pozwala na zmianę naszego regionu oraz kraju listy potraw. Wszelkie próby edycji kończą się zamknięciem programu, przez co korzystanie z niego jest utrudnione. Aplikacja dostępna jest za darmo w sklepie Windows Phone.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!