Fitbit 1.0.72.4907

Strona główna Windows Phone Dom
Pobierz program
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja do kontroli i monitorowania urządzeń marki Fitbit. Ich zadaniem jest monitorowanie i analizowanie naszych funkcji życiowych oraz aktywności fizycznych. Na podstawie tych danych proponowanie odpowiedniej diety, czasu snu i innych zmian, które pomogą nam funkcjonować lepiej i zdrowiej.

Przygodę z programem rozpoczynamy od zalogowania się na nasze konto bądź też stworzenia nowego. Całości możemy dokonać z poziomu aplikacji. Następie czeka nas etap dodania wspieranego urządzenia. Teoretycznie jest możliwe używanie programu bez posiadania sprzętów Fitbit, jednak w dłuższej perspektywie mija się to z celem. Ilość możliwości jest wtedy mocno ograniczona. Skupia się na monitorowaniu danych i dodawaniu spożywanych pokarmów. Wprawdzie możemy wprowadzić także inne aktywności, ale nie jest to zbyt wygodne.

W przypadku używania jednego z urządzeń Fitbit monitorowane będą nie tylko nasze aktywności, ale też np. sen. Nie zabrakło również opcji społecznościowych. Niestety w obecnej formie aplikacja nie pozwala na zmianę naszego regionu oraz kraju listy potraw. Wszelkie próby edycji kończą się zamknięciem programu, przez co korzystanie z niego jest utrudnione. Aplikacja dostępna jest za darmo w sklepie Windows Phone.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Fitbit One - monitor aktywności i snu

27
04.12.2013  •  macminik

Czasem na rynku pojawiają się rozmaite aplikacje czy urządzenia współpracujące ze smartfonem, tabletem czy komputerem, które pozornie nie są mi do szczęścia potrzebne. Mogę się świetnie bez nich obejść, jednak jak już je posiadam to stwierdzam, że mimo wszystko fajnie jest to mieć. Takie też było moje podejście do Fitbit One. Ogólnie rzecz biorąc, Fitbit One to urządzenie służące do monitoringu aktywności fizycznej. O urządzeniach Fitbit słyszałem już wcześniej, jednak wychodziłem z założenia, że to może i dobre narzędzie dla osób bardzo aktywnie uprawiających sport, jednak dla osób mniej…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy