Fix it Center

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Fix it Center to niewielka aplikacja stworzona przez Microsoft jako narzędzie do rozwiązywania typowych problemów z systemem Windows. Są to problemy, których rozwiązanie sprowadza się po prostu do skonfigurowania pewnych opcji systemowych, edycji informacji zapisanych w rejestrze albo modyfikacji innych ustawień. Można to oczywiście zrobić ręcznie, ale nie wszyscy czują się komfortowo np. podczas edycji rejestru. Z myślą o takich użytkownikach właśnie powstało Fix it Center.

Narzędzie oferuje możliwość pobrania zautomatyzowanych kreatorów, które jednym kliknięciem stosują wszystkie kroki zalecane do rozwiązania problemu. Fix it Center może pracować w dwóch trybach - automatycznie stosuje rozwiązania wykrytych problemów lub tylko pobiera kreatory i informuje o ich dostępności. Narzędzie jest przeznaczone nie tylko dla użytkowników indywidualnych - po zalogowaniu w usłudze Windows Live Fix it Center pozwala też śledzić rozwiązane problemy online na stronie internetowej. Do jednego konta Live ID można przypisać więcej komputerów, co ułatwia świadczenie pomocy technicznej wielu osobom jednocześnie.

Uwaga!

  1. Jest to jeszcze wersja rozwojowa i może działać niestabilnie. W szczególności znany jest problem, który uniemożliwia uruchomienie programu na komputerach z systemem Windows 7 x64 podłączonych do domeny.
  2. Instalacja programu przebiega w trybie online. Początkowo pobierany jest jedynie niewielki instalator.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!