FixMy10 FixMy10 2.1.3

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FixMy10 to niewielkie narzędzie przeznaczone do usuwania typowych problemów występujących w systemie operacyjnych Windows 10.

Łatwe usuwanie najczęstszych problemów

Opisywany program jest bardzo prosty w obsłudze a jednocześnie pozwala na sprawne i szybkie niwelowanie wielu popularnych problemów, na które natknąć się można podczas codziennego korzystania z Windowsa 10. Do obsługi FixMy10 nie jest wymagana specjalistyczna wiedza. Wszelakie dostępne opcje i narzędzia ulokowane zostały w specjalnych kartach.

Jakie problemy rozwiąże FixMy10?

W obrębie FixMy10 znajdziemy funkcje umożliwiające m.in. reset skojarzeń typów plików z aplikacjami, naprawę błędu z automatycznym uruchomieniem procesu Explorer.exe, wyzerowanie trybu wyświetlania zawartości folderów, reset konfiguracji zapory sieciowej Windows i zawartości pliku host, ustawień Internet Explorera itd. Z pomocą narzędzia naprawimy również błędnie działający mechanizm Windows Search, problem z nierozpoznaniem urządzeń czy niedziałającą funkcje Przywracania systemu.

Narzędzie FixMy10 udostępnione zostało w formie przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji i umożliwia działanie programu tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!