r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Fizyka - rzuty

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program Ten program nie jest już dostępny zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Fizyka - rzuty to bezpłatna aplikacja przeznaczona dla uczniów szkół licealnych, która zawiera wszystkie niezbędne informacje na temat rzutów w polu grawitacyjnym, na poziomie matury.

Galeria programu

Program posiada rozbudowaną funkcje przeprowadzania doświadczeń i przedstawia stan i zachowanie obiektów w czasie lotu, rysuje liczne wykresy zależności oraz trajektorię lotu testowanych obiektów. Fizyka - rzuty stanowi doskonałe narzędzie wprowadzające użytkownika w tematykę rzutów w polu grawitacyjnym oraz umożliwiające ewentualne powtórzenie wiadomości przed sprawdzianem.

O jakości programu stanowi fakt, że zdobył on I miejsce na VI Regionalnym Konkursie - Multimedia i Dydaktyka "Techniki multimedialne w nauczaniu fizyki, astronomii i informatyki" organizowanym przez Instytut Fizyki Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczy w Kielcach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   37 #1 30.01.2016 04:12

Kolejny bardzo dobry polski program do nauki fizyki tym razem szkół licealnych. Moja rekomendacja.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.