r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FlacSquisher 1.2.1

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

FlacSquisher to bardzo prosta aplikacja, umożliwiająca konwersję muzyki zapisanej w bezstratnym formacie kompresji dźwięku FLAC do bardziej popularnych plików MP3 oraz OGG. Dzięki niemu zaoszczędzimy cenną przestrzeń na dysku komputera przy nieznacznym spadku jakości dźwięku, a także odtworzymy ulubione zbiory muzyczne na smartfonach i różnego rodzaju urządzeniach przenośnych (które formatu FLAC nie obsługują).

Galeria programu

Narzędzie FlacSquisher charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, banalną obsługą i dużą szybkością konwersji audio pomiędzy obsługiwanymi formatami. Potrafi ono pracować w trybie wielowątkowym, umożliwiając obsługę różnych parametrów konwersji z użyciem kodeków Lame i Ogg Vorbis. Program pozwala na pracę z całymi bibliotekami muzycznymi (brak możliwości wskazywania pojedynczych plików).

Z poziomu opcji konfiguracyjnych użytkownik może definiować rozszerzenia plików, które nie będą uwzględniane podczas konwersji. Przydatne okazać się to może w przypadku, kiedy katalog z muzyką, który zdefiniowaliśmy w aplikacji poza plikami FLAC zawiera także muzykę w innych formatach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Łatwy w obsłudze
Mała użyteczność
ocena użytkownika

W dobie dysków po 3TB i więcej takie programy tracą sens. Oczywiście przyda się jeśli ktoś ma odtwarzacze bez obsługi FLAC lub chce wcisnąć więcej utworów na urządzenie zewnętrzne. Sytuacja jednak się zmienia, odtwarzacze już od dłuższego czasu odtwarzają bezstratne formaty tak samo jak i telefony.

15.11.2015 18:53 | Recenzja do wersji 1.2.1

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.