FlacSquisher FlacSquisher 1.3.8

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja audio
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FlacSquisher to bardzo prosta aplikacja, umożliwiająca konwersję muzyki zapisanej w bezstratnym formacie kompresji dźwięku FLAC do bardziej popularnych plików MP3 oraz OGG. Dzięki niemu zaoszczędzimy cenną przestrzeń na dysku komputera przy nieznacznym spadku jakości dźwięku, a także odtworzymy ulubione zbiory muzyczne na smartfonach i różnego rodzaju urządzeniach przenośnych (które formatu FLAC nie obsługują).

Narzędzie FlacSquisher charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, banalną obsługą i dużą szybkością konwersji audio pomiędzy obsługiwanymi formatami. Potrafi ono pracować w trybie wielowątkowym, umożliwiając obsługę różnych parametrów konwersji z użyciem kodeków Lame i Ogg Vorbis. Program pozwala na pracę z całymi bibliotekami muzycznymi (brak możliwości wskazywania pojedynczych plików).

Z poziomu opcji konfiguracyjnych użytkownik może definiować rozszerzenia plików, które nie będą uwzględniane podczas konwersji. Przydatne okazać się to może w przypadku, kiedy katalog z muzyką, który zdefiniowaliśmy w aplikacji poza plikami FLAC zawiera także muzykę w innych formatach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Łatwy w obsłudze
Mała użyteczność
ocena użytkownika
15.11.2015 18:53 • Recenzja do wersji 1.2.1

W dobie dysków po 3TB i więcej takie programy tracą sens. Oczywiście przyda się jeśli ktoś ma odtwarzacze bez obsługi FLAC lub chce wcisnąć więcej utworów na urządzenie zewnętrzne. Sytuacja jednak się zmienia, odtwarzacze już od dłuższego czasu odtwarzają bezstratne formaty tak samo jak i telefony.