Flail Rider Flail Rider 1.0.1

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Flail Rider to gra zręcznościowa, w której zasiadamy za kierownicą miniaturowego pojazdu i niszczymy wszystko, co znajdzie się w naszym zasięgu.

Pomysł na zabawę we Flail Rider jest nieco szalony, ale bardzo wciągający. Trafiamy do scenerii, która mocno przypomina tę znaną z Minecrafta. Sporo jest w niej klocków i elementów w 3D, które wyglądają jakby żywcem wyjęte z Minecrafta właśnie. Sterujemy miniaturowym pojazdem, który do tylnego zderzaka ma przymocowaną łańcuchem ogromną kulę z kolcami. Ruszając w bój na kolejnych planszach, mamy ok. minutę czasu na to, aby zdemolować wszystko, co widać na planszy. Niektóre elementy możemy unicestwić za pomocą samego auta, inne zaś - np. bloki mieszkalne - zniszczymy tylko odpowiednio uderzając kulą. Bardziej odporne budynki są też dużym zagrożeniem dla naszego pojazdu: zderzenie z nimi oznacza koniec gry. W trakcie walki na planszy zbierać będziemy m.in. ikony zegara (które nagrodzą nas dodatkowym czasem na sianie zniszczenia) oraz złote monety. Te zaś pozwolą nam kupować kolejne auta, którymi będziemy mogli sterować. Pojazdy kupimy też za prawdziwe pieniądze, korzystając z modułu mikropłatności.

Grę Flail Rider można zintegrować z usługą Gry Google Play. To pozwoli synchronizować stan gry na wielu urządzeniach, a także odblokowywać kolejne osiągnięcia i porównywać nasze wyniki z tymi osiąganymi przez innych graczy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!