Flamingo for Twitter (Beta) 15.3.2

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Flamingo for Twitter (Beta) to klient serwisu społecznościowego Twitter, oferujący mnóstwo możliwości personalizacji wyglądu aplikacji zgodnie z preferencjami użytkownika.

Program jest wykonany zgodnie z wytycznymi Material Design. To oznacza, że znajdziemy w nim mnóstwo animacji towarzyszących nawigacji pomiędzy poszczególnymi sekcjami, duże karty z informacjami, charakterystyczny okrągły przycisk służący do pisania tweetów oraz wiele nasyconych kolorów, które tworzą szatę graficzną programu.

Dużym atutem aplikacji Flamingo jest sposób prezentowania informacji z Twittera: czytelny, przejrzysty i wygodny. Każdy wpis wyświetlany jest w formie karty, po dotknięciu której wyświetlą się dodatkowe opcje: polubienia wpisu, podania go dalej, przesłania odpowiedzi oraz zacytowania go. Ponadto, do domyślnie wyświetlanych kategorii (stream, wzmianki, wiadomości prywatne) można dołączyć dowolną liczbę kolumn z treściami wskazanymi przez użytkownika, np. listy lub trendy Twittera.

Program zapewnia też mnóstwo opcji konfiguracji wyglądu. Do wyboru jest kilka motywów graficznych, w których dodatkowo możemy ustalać własne kolory (np. linków lub ramek w aplikacji), znajdziemy też mnóstwo innych możliwości szlifowania szaty graficznej. Dostępny jest też tryb nocny, z opcją automatycznego uruchamiania o wskazanej porze dnia.

Aplikacja jest dostępna jedynie w wersji płatnej i kosztuje ok. 7 zł.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Flamingo, NYT VR, AppLock, Motion Stills, MineField i Crashing Seasons – najciekawsze aplikacje tygodnia

10
11.06.2016  •  Anna Rymsza

Zapraszam do lektury kolejnego przeglądu najciekawszych nowości z naszej bazy programów. W tym tygodniu przedstawiam Wam tylko pozycje mobilne i w większości gry. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, z podziałem na systemy operacyjne. Flamingo Na początek coś dla miłośników Twittera – testowa wersja aplikacji Flamingo. To klient Twittera, który daje ogromne możliwości personalizacji wyświetlanych treści. Aplikacja została przygotowana zgodnie z wytycznymi Material Design, wykorzystuje estetyczne animacje i dobrze dobrane barwy, choć oczywiście można wybrać własne. …

Szukasz aplikacji do Twittera na Androidzie? Sprawdź Flamingo, cały w Material Design

2
07.06.2016  •  Łukasz Maślanka

Dobrych programów do obsługi Twittera nigdy dość. Posiadacze urządzeń z Androidem nie mogą jednak narzekać na nadmiar dopracowanych aplikacji przeznaczonych dla popularnego „ćwierkacza”. Twórcy programów nie składają jednak broni, a najnowszą aplikacją dla użytkowników Twittera jest Flamingo. Program Flamingo for Twitter wyszedł spod ręki Sama Rustona, twórcy ciekawej aplikacji z informacjami o prognozie pogody Weather Timeline. W swojej „pogodynce” programista trzymał się wytycznych projektowania Material Design i udał mu się całkiem ciekawy kawałek oprogramowania: pełen animacji, żywych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieDetroit: Become Human będzie najważniejszą premierą maja. Już graliśmy