Flamingo for Twitter (Beta) Flamingo for Twitter (Beta) 17.2.2

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Flamingo for Twitter (Beta) to klient serwisu społecznościowego Twitter, oferujący mnóstwo możliwości personalizacji wyglądu aplikacji zgodnie z preferencjami użytkownika.

Program jest wykonany zgodnie z wytycznymi Material Design. To oznacza, że znajdziemy w nim mnóstwo animacji towarzyszących nawigacji pomiędzy poszczególnymi sekcjami, duże karty z informacjami, charakterystyczny okrągły przycisk służący do pisania tweetów oraz wiele nasyconych kolorów, które tworzą szatę graficzną programu.

Dużym atutem aplikacji Flamingo jest sposób prezentowania informacji z Twittera: czytelny, przejrzysty i wygodny. Każdy wpis wyświetlany jest w formie karty, po dotknięciu której wyświetlą się dodatkowe opcje: polubienia wpisu, podania go dalej, przesłania odpowiedzi oraz zacytowania go. Ponadto, do domyślnie wyświetlanych kategorii (stream, wzmianki, wiadomości prywatne) można dołączyć dowolną liczbę kolumn z treściami wskazanymi przez użytkownika, np. listy lub trendy Twittera.

Program zapewnia też mnóstwo opcji konfiguracji wyglądu. Do wyboru jest kilka motywów graficznych, w których dodatkowo możemy ustalać własne kolory (np. linków lub ramek w aplikacji), znajdziemy też mnóstwo innych możliwości szlifowania szaty graficznej. Dostępny jest też tryb nocny, z opcją automatycznego uruchamiania o wskazanej porze dnia.

Aplikacja jest dostępna jedynie w wersji płatnej i kosztuje ok. 7 zł.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!