Flamory Flamory 4.2.19.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Flamory to narzędzie, dzięki któremu możemy zapisać dowolną stronę internetową, by móc obejrzeć ją później. Program rejestruje aktywność użytkownika w formie snapshotów.

Korzystanie z aplikacji Flamory jest bardzo proste. Wydając jej polecenie wykonania snapshotu (klikając odpowiedni przycisk w interfejsie przeglądarki; narzędzie działa bowiem w formie wtyczki), będziemy mogli zapisać witrynę w aktualnej postaci. Istnieje również możliwość dodania krótkiej notatki do snapshota, dzięki czemu będziemy pamiętać, w jakim celu go zapisaliśmy.

Mogłoby się wydawać, że korzystanie z Flamory nie ma większego sensu, ponieważ każda przeglądarka internetowa obsługuje możliwość korzystania z zakładek. W momencie jednak, kiedy przeglądamy sklep internetowy, gdzie jednej podstronie jest co najmniej kilkadziesiąt produktów, utworzymy snapshot dokładnie w miejscu, gdzie znajduje się interesujący nas towar.

Snapshoty przygotowane za pomocą Flamory można łatwo przeglądać z poziomu głównego okna programu (dwoma kliknięciami przełączamy się między interfejsem opisywanej aplikacji, a przeglądarką). Narzędzie zawiera również wyszukiwarkę, która umożliwia łatwe odnalezienie zapisanych zrzutów ekranowych.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!