FlareGet FlareGet 5.0.0

Strona główna Windows Internet i komunikacja Akceleratory pobierania plików
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FlareGet to menedżer pobierania plików, który oferuje możliwość integracji z najpopularniejszymi przeglądarkami (Firefox, Internet Explorer, Google Chrome, Chromium, Opera i Safari).

Narzędzie wykorzystuje specjalny algorytm segmentacji plików pozwalający na szybsze ściąganie danych z internetu. FlareGet umożliwia pobieranie plików ze stron internetowych (protokoły HTTP i HTTPS) oraz serwerów FTP. Wśród dostępnych opcji znajdziemy także funkcję wstrzymywania i wznawiania ściągania, która okazuje się bardzo przydatna w sytuacji, kiedy zostanie ono przerwane z powodu awarii internetu (opcja ta nie jest dostępna przez FTP).

FlareGet pozwala dzielić ściągnięte dane na rozmaite kategorie, segregując je chociażby po rozszerzeniu poszczególnych plików. Wszystkie pobrane materiały możemy jednak ręcznie przypisać do danej zakładki (np. aplikacje, dokumenty, wideo, audio, zdjęcia i inne), by w razie potrzeby odnaleźć je w mgnieniu oka.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!