r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Flash Builder i Catalyst w wersjach beta do pobrania

Strona główna Aktualności

Już można pobierać aplikacje Adobe Flash Builder i Adobe Catalyst w wersjach beta. Adobe wprowadziło zmiany w nazewnictwie - Flex Builder zmienił nazwę na Flash Builder co ma podkreślać unifikację platformy flash, a także w celu zróżnicowania nazw otwartego frameworku Flex i komercyjnego środowiska IDE.

Adobe Flash Builder to zintegrowane środowisko programistyczne (IDE) oferujące możliwość kodowania, projektowania interfejsu oraz debugowania dla języka Flex. Flex został stworzony na potrzeby bogatych wizualnie aplikacji WWW, które buduje się z komponentów ułożonych w języku znaczników MXML oraz skryptów ActionScript 3 (używany również w programowaniu Flash).

Adobe Catalyst, nazwa kodowa "Thermo" to aplikacja przeznaczona do konstruowania rozbudowanych i atrakcyjnych interfejsów użytkownika (UI) na potrzeby aplikacji tworzonych w Flash Builderze.

Zarówno Adobe Flash Builder 4 jak i Adobe Catalyst w wersjach beta dostępne są do pobrania na stronie Adobe Labs.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.