reklama

Flash Camp 2010 już za dwa tygodnie

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Już 17 kwietnia w Warszawie odbędzie się Flash Camp 2010 - konferencja organizowana przez warszawską grupę użytkowników Adobe RIA Devs przy współpracy z polskim oddziałem firmy Adobe.

Głównym celem konferencji jest zaprezentowanie szerszemu gronu odbiorców najnowszych produktów firmy Adobe: Flash Builder 4, Flex SDK4, Flash Player 10.1 oraz Flash CS5. Prezentacje odbędą się w dwóch ścieżkach. Pierwsza uwzględnia osoby zainteresowane technologią i początkujące, druga stworzona jest z myślą o użytkownikach średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Ścieżka dla początkujących uwzględnia również darmowe warsztaty (w konwencji Bring Your Own Laptop), gdzie każdy będzie mógł w praktyce poznać podstawy Flex'a. Na stronie konferencji dostępna jest szczegółowa agenda.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym spotkania.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSzef Wykopu o cenzurze w Internecie: Czujemy się zmuszeni do ucieczki z Unii