r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Flash Camp 2010 już za dwa tygodnie

Strona główna Aktualności

Już 17 kwietnia w Warszawie odbędzie się Flash Camp 2010 - konferencja organizowana przez warszawską grupę użytkowników Adobe RIA Devs przy współpracy z polskim oddziałem firmy Adobe.

Głównym celem konferencji jest zaprezentowanie szerszemu gronu odbiorców najnowszych produktów firmy Adobe: Flash Builder 4, Flex SDK4, Flash Player 10.1 oraz Flash CS5. Prezentacje odbędą się w dwóch ścieżkach. Pierwsza uwzględnia osoby zainteresowane technologią i początkujące, druga stworzona jest z myślą o użytkownikach średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Ścieżka dla początkujących uwzględnia również darmowe warsztaty (w konwencji Bring Your Own Laptop), gdzie każdy będzie mógł w praktyce poznać podstawy Flex'a. Na stronie konferencji dostępna jest szczegółowa agenda.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym spotkania.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.