Flash Memory Toolkit 2.01

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Flash Memory Toolkit to oferujące spore możliwości narzędzie przeznaczone do kompleksowej obsługi kart pamięci i nośników USB. Dostarcza ono szczegółowych informacji o nośniku, pozwala zarządzać zawartością magazynu danych czy też testować jego szybkość zapisu/odczytu.

Program wyposażony został w szereg modułów, zawierających wszystkie niezbędne funkcje do wykonywania wielu istotnych operacji z przenośnymi nośnikami danych. Oferuje ono m.in. funkcje wyświetlania szczegółowych informacji o podłączonym do komputera urządzeniu, skanowania nośnika w poszukiwaniu błędów, trwałego usuwania danych oraz ich przywracania, a także tworzenia kopii zapasowych zawartości nośnika. Nie zabrakło również opcji niskopoziomowego testowania prędkości zapisu/odczytu danych o różnych rozmiarach.

Narzędzie Flash Memory Toolkit jest bardzo proste i intuicyjne w obsłudze. Pomimo braku polskiej wersji językowej nie powinno ono nikomu przysporzyć jakichkolwiek problemów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!