r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Flash Player 11 Beta 2 oraz AIR 3 Beta 2 wydane

Strona główna Aktualności

Adobe wydało kolejne wersje testowe Flash Playera 11 i środowiska uruchomieniowego AIR 3. Flash Player 11 Beta 2 oferuje wszystkie nowiki wprowadzone do poprzedniej wersji, takie jak dostępność wersji 64-bitowej i możliwość sprzętowej akceleracji grafiki za pomocą Stage3D. W stosunku do wydanej w połowie lipca pierwszej bety nie zmieniło się jednak zbyt wiele - programistom udało się zwiększyć szybkość działania obiektów uruchamianych za pomocą odtwarzacza i poprawić stabilność Flash Playera. Usunięto także szereg błędów dostrzeżonych w poprzednich kompilacjach. Nieco inaczej przedstawia się sytuacja AIR 3 Beta 2, które poza niezbędnymi poprawkami doczekało się w końcu SDK (Software Development Kit). Dzięki nowemu zestawowi narzędzi programistycznych twórcy mogą już budować desktopowe i mobilne aplikacje wykorzystujące wszystkie nowinki wprowadzone do AIR 3. Pełna lista nowości, poprawek i modyfikacji wprowadzonych do Flash Playera 11 Beta 2 oraz AIR 3 Beta 2 jest dostępna w udostępnionej przez Adobe informacji o wydaniu.

Flash Player 11 Beta 2 można pobrać z naszego portalu w wersjach dla systemów Windows, Mac OS X oraz Linux. Podobnie można pobrać AIR 3 Beta 2 dla Windows i Mac OS X.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.