r   e   k   l   a   m   a
reklama

Flash Player 11 Beta 2 oraz AIR 3 Beta 2 wydane

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Adobe wydało kolejne wersje testowe Flash Playera 11 i środowiska uruchomieniowego AIR 3.

Flash Player 11 Beta 2 oferuje wszystkie nowiki wprowadzone do poprzedniej wersji, takie jak dostępność wersji 64-bitowej i możliwość sprzętowej akceleracji grafiki za pomocą Stage3D. W stosunku do wydanej w połowie lipca pierwszej bety nie zmieniło się jednak zbyt wiele - programistom udało się zwiększyć szybkość działania obiektów uruchamianych za pomocą odtwarzacza i poprawić stabilność Flash Playera. Usunięto także szereg błędów dostrzeżonych w poprzednich kompilacjach. Nieco inaczej przedstawia się sytuacja AIR 3 Beta 2, które poza niezbędnymi poprawkami doczekało się w końcu SDK (Software Development Kit). Dzięki nowemu zestawowi narzędzi programistycznych twórcy mogą już budować desktopowe i mobilne aplikacje wykorzystujące wszystkie nowinki wprowadzone do AIR 3. Pełna lista nowości, poprawek i modyfikacji wprowadzonych do Flash Playera 11 Beta 2 oraz AIR 3 Beta 2 jest dostępna w udostępnionej przez Adobe informacji o wydaniu.

Flash Player 11 Beta 2 można pobrać z naszego portalu w wersjach dla systemów Windows, Mac OS X oraz Linux. Podobnie można pobrać AIR 3 Beta 2 dla Windows i Mac OS X.

© dobreprogramy
reklama
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieTest najlepszych telewizorów na Mundial