r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Flash Player 9 RC

Strona główna Aktualności

Adobe wydało nową testową wersję wtyczki Flash Player 9. W wydaniu oznaczonym jako Release Candidate (wersja kandydująca) poprawiono kilka błędów w odtwarzaniem pełnoekranowym i współpracy z technologią Compiz Fusion.

Niedawno do wtyczki wprowadzono obsługę kodeków H.264 i HE-AAC i tryb pełnoekranowy, ale obie te funkcje sprawiały na początku sporo problemów. Teraz ich działanie zostało poprawione, zwłaszcza pod kątem wydajności. Wersja dla Linuksa posiadała błąd, który objawiał się brakiem reakcji na kliknięcia myszy w przypadku, gdy w systemie działały rozszerzenia Compiz Fusion.

Najnowszą testową wersję wtyczki Flash 9 można pobrać ze strony producenta. Przypominamy, że jest to wciąż wersja niestabilna i może posiadać dalsze błędy.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.