r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Flash Player dla Linuksa

Strona główna Aktualności

Przedstawiciel firmy Macromedia ogłosił plany dotyczące wydawania Flash Playera dla Linuksa. Postanowiono, że użytkownicy tego systemu nie otrzymają wydanej ostatnio wersji 8.0. Jest to o tyle istotne, gdyż jak pisaliśmy, w poprzednich wydaniach serii 7 znaleziono krytyczny błąd zagrażający bezpieczeństwu komputera. Użytkownicy skarżą się też na niestabilną pracę wtyczki powodującą częste przypadki zawieszania się przeglądarki.

Emmy Huang, Product Manager tej popularnej wtyczki oświadczył, że w celu zlikwidowania opóźnienia między wydaniami na różne systemy, Linux od razu otrzyma wersję 8.5. Umożliwi to także użycie kompilatora gcc zamiast Visual Studio lub CodeWarrior. Wersja na platformy 64-bitowe zostanie wydana trochę później, gdyż w tej sprawie nie ma jeszcze oficjalnych planów ani terminów.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.