r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Flash na komputerze i na telewizorze

Strona główna Aktualności

Adobe poinformowało o udostępnieniu platformy Adobe Flash for Digital Home, która rozszerza zakres wykorzystania popularnej w prezentacji multimediów technologii.

Nowa platforma to specjalna wersja Flasha zoptymalizowana do wyświetlania multimediów za pośrednictwem internetowej telewizji, odtwarzaczy Blu-ray i innych urządzeń domowej rozrywki. Dzięki tej platformie i formatowi FLV będzie można oglądać materiały internetowe w jakości HD np. na telewizorach bez pośrednictwa komputera, a płynne przełączanie pomiędzy telewizją i materiałami wideo z Internetu będzie dla użytkowników czymś zupełnie naturalnym.

Adobe porozumiało się już z czołowymi producentami sprzętu, integratorami OEM i sieciami kablowymi i dostawcami treści w USA - wśród nich znajdują się między innymi Broadcom, Comcast, Disney Interactive Media Group, Intel, Netflix, STMicroelectronics czy The New York Times Company. Pierwsze urządzenia obsługujące nową technologię mają pojawić się na rynku w drugiej połowie tego roku.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłeś(aś) naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.