Flashnote Flashnote 4.8

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Flashnote to niewielka i dostępna zupełnie za darmo aplikacja przeznaczona do błyskawicznego tworzenia notatek. Program przyda się, kiedy potrzebujemy szybko coś zapisać np. numer telefonu, zachować kilka adresów URL z artykułami do przeczytania na później czy też podczas zbierania informacji do raportu lub innej pracy pisemnej.

Program pozbawiony jest zbędnych fajerwerków i niepotrzebnych funkcji, oferując minimalistyczny, ale intuicyjny interfejs użytkownika - działa również błyskawicznie i nie zużywa wielu zasobów systemu. Tworzone notatki możemy organizować w kategorie, co pozwala na lepszą organizację wszystkich zapisków. Jak na aplikację nastawioną na pracę z tekstem przystało, Flashnote posiada odpowiednią ilość opcji związanych z prezentowaniem się notatek: możemy dopasować nie tylko krój i kolor czcionki, ale również zdefiniować kolory tła, rozmiar punktu i nie tylko.

Dodatkowo program pozwala na masowe drukowanie notatek, zdefiniowanie własnego skrótu klawiszowego do tworzenia nowej notatki (bardzo przydatna jest lista aplikacji wykluczonych, do których można dodać przykładowo gry, w których skrót nie ma się uaktywniać) czy też stworzenie nowej bazy danych. Przy temacie baz danych, Flashnote posiada wbudowane opcje związane z automatycznym tworzeniem kopii zapasowych oraz ich synchronizacją.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!