reklama

Flashnote 4.8

Strona główna Windows Dom Organizery osobiste
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Flashnote to niewielka i dostępna zupełnie za darmo aplikacja przeznaczona do błyskawicznego tworzenia notatek. Program przyda się, kiedy potrzebujemy szybko coś zapisać np. numer telefonu, zachować kilka adresów URL z artykułami do przeczytania na później czy też podczas zbierania informacji do raportu lub innej pracy pisemnej.

Program pozbawiony jest zbędnych fajerwerków i niepotrzebnych funkcji, oferując minimalistyczny, ale intuicyjny interfejs użytkownika - działa również błyskawicznie i nie zużywa wielu zasobów systemu. Tworzone notatki możemy organizować w kategorie, co pozwala na lepszą organizację wszystkich zapisków. Jak na aplikację nastawioną na pracę z tekstem przystało, Flashnote posiada odpowiednią ilość opcji związanych z prezentowaniem się notatek: możemy dopasować nie tylko krój i kolor czcionki, ale również zdefiniować kolory tła, rozmiar punktu i nie tylko.

Dodatkowo program pozwala na masowe drukowanie notatek, zdefiniowanie własnego skrótu klawiszowego do tworzenia nowej notatki (bardzo przydatna jest lista aplikacji wykluczonych, do których można dodać przykładowo gry, w których skrót nie ma się uaktywniać) czy też stworzenie nowej bazy danych. Przy temacie baz danych, Flashnote posiada wbudowane opcje związane z automatycznym tworzeniem kopii zapasowych oraz ich synchronizacją.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
jedzbudyniem   5 #3 07.06.2017 14:58

Program bezpłatny i to najważniejsze.

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #2 23.02.2016 21:02

Pomimo nie dokładnego przetłumaczenia programu, widać to nawet na 2 screenie, program genialny w swej prostocie. instalując go myślałem, że to będzie prosty zamienni dla systemowego notatnika, okazuje się że to narzędzie jest o wiele potężniejsze.

darek719   41 #1 29.10.2015 16:09

super program! lekki i darmowy, proste tworzenie i edycja notatek.

Autor edytował komentarz.
reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić