r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FlexBright 2.0

Strona główna iOS Zdrowie i aktywność Inne programy sportowe i medyczne

FlexBright to aplikacja kontrolująca jasność ekranu i filtrująca niebieskie światło, co pomaga pozbyć się bezsenności po długim korzystaniu z iPhone'a wieczorem.

Galeria programu

FlexBright może działać automatycznie, na podstawie strefy czasowej i zmieniać jasność ekranu i barwy według godzin wschodu i zachodu Słońca w danym miejscu. Może także monitorować zmęczenie oczu i przypominać o potrzebie przygaszenia ekranu. Jeśli oszacuje, że oczy użytkownika mogą być zmęczone, zaproponuje przerwę i kilka ćwiczeń. Do oceny zmęczenia wykorzystuje autorskie algorytmy.

Aktywność dobową i jasność ekranu na przestrzeni doby można przeanalizować dzięki interaktywnym wykresom.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

App Store wpuścił odpowiednik f.luxa… kosztujący 3 euro

15
OPROGRAMOWANIE 08.03.2016 | Anna Rymsza

A sklepie z aplikacjami dla systemu iOS znów zaszła zmiana. Przez proces kontroli aplikacji przeszedł FlexBright – aplikacja bardzo podobna do dobrze znanego f.luxa, automatycznie dostosowująca jasność ekranu i temperaturę barw na podstawie pory dnia, a przez to filtrującego nadmiar niebieskiego światła z ekranów. W polityce przyjmowania aplikacji musiała zajść poważna zmiana. Autorzy f.luxa przynajmniej 5 lat starali się o to, by ich aplikacja była dostępna dla użytkowników urządzeń mobilnych z jabłkiem, jednak nie została przyjęta do oficjalnego sklepu. W listopadzie deweloperzy…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.