r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FlexCamp w Krakowie

Strona główna Aktualności

1 czerwca w Krakowie odbędzie się FlexCamp - spotkanie miłośników i użytkowników Adobe Flex, organizowane przez Polską Grupę Użytkowników Adobe Flex.

Celem spotkania jest wymiana doświadczeń, oraz przybliżenie technologii Adobe Flex osobom rozpoczynającym przygodę z narzędziami RIA (Rich Internet Applications). Będziemy kodować, dyskutować i dobrze się bawić - zachęcają organizatorzy. Swoje wystąpienia podczas spotkania potwierdzili m.in. Andrew Shorten (Adobe) - jeden z bardziej znanych promotorów Flexa w Europie, a także Bartłomiej Soin (Adobe), Paweł Zakrzewski (IT-Media) oraz Krzysztof Satoła (ZamKor). Bardziej szczegółowe informacje będą wkrótce dostępne na stronie organizatorów.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że również w czerwcu (ale w Warszawie) obędzie się impreza w ramach On AIR Tour Europe 2008, poświęcona technologii Adobe AIR.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.