Flick Shoot 2 Flick Shoot 2 1.29

Strona główna Android Gry Sportowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Flick Shoot 2 to arkadowy symulator piłki nożnej. W grze toczymy pojedynki przez internet z innymi graczami, starając się zdobyć wskazaną liczbę punktów w określonym czasie.

Gra oferuje dwa tryby rozgrywki. Trening pozwala szlifować umiejętności, w trybie walki możemy zaś grać z użytkownikami aplikacji z całego świata. Każdy mecz wymaga uiszczenia wpisowego, a zwycięzca zgarnia całą pulę. Gra toczy się do zdobycia określonej liczby punktów w określonym czasie.

Oprócz trybu rywalizacji z innymi zawodnikami, w grze do dyspozycji są też misje. Ich charakter jest różny (np. strzelenie kilka razy z rzędu w określony punkt bramki), a wykonując je zdobywamy wirtualną walutę.

Gra jest dostępna za darmo, ale wyświetla reklamy. Można się ich pozbyć, płacąc ok. 4 zł. Ponadto, w grze Flick Shoot 2 znajdziemy mikropłatności, za pomocą których szybciej uzyskamy dostęp do nowych rodzajów strojów dla naszego zawodnika oraz nowych piłek.

Grę Flick Shoot 2 można zintegrować z usługą Gry Google Play. To sprawi, że osiągane wyniki będą zapisywane w chmurze Google z możliwością porównywania ich z rezultatami innych graczy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!