r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Flickers

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Flickers to łatwa w opanowaniu i sympatyczna platformówka 2D, w której twórcy główny nacisk położyli nie tyle na zręczność, co przede wszystkim na refleks i szybkie myślenie.

Akcja gry bierze początek w sercu umierającego małego kwiatka, skąd wyrusza główny bohater, zielony okrągły przedmiot, którego zadaniem jest czym prędzej wydostać się na zewnątrz i dotrzeć do kresu wędrówki, gdzie czeka ratunek nie tylko dla rośliny, ale głównie całego świata.

r   e   k   l   a   m   a

W początkowej fazie rozgrywki tytuł wydaje się trywialny i oklepany w fabule, ale już po kilku pierwszych układach można dostrzec prawdziwe jego walory. Często, zwłaszcza w drugiej części gry, przedostanie się na drugi koniec planszy będzie wymagało od gracza oprócz samej zręczności sporej umiejętności szybkiego planowania kolejnych ruchów.

Zacznie również pojawiać się szereg dodatkowych przeszkód i blokad oraz przedmioty, bez współpracy z którymi nie uda nam się dokończyć misji. Dynamicznie będzie się także zmieniać tempo prowadzenia rozgrywki, co wpłynie na zwiększenie poziomu trudności.

Flickers to ciekawa i wciągająca produkcja, która dzięki przyjemnej oprawie audiowizualnej, dobremu zespoleniu aspektów logicznych ze zręcznościowymi z pewnością przypadnie do gustu szerokiej rzeszy fanów nie tylko gier platformowych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Flickers na weekend

1
ROZRYWKA 15.08.2014 | Rafał Szramowiat

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Flickers - łatwą w opanowaniu i sympatyczną platformówkę 2D, w której twórcy główny nacisk położyli nie tyle na zręczność, co przede wszystkim na refleks i szybkie myślenie. Akcja gry bierze początek w sercu umierającego małego kwiatka, skąd wyrusza główny bohater, zielony okrągły przedmiot, którego zadaniem jest czym prędzej wydostać się na zewnątrz i dotrzeć do kresu wędrówki, gdzie czeka ratunek nie tylko dla rośliny, ale głównie całego świata. W początkowej fazie rozgrywki tytuł wydaje się trywialny i oklepany w fabule, ale już…

Recenzje użytkowników

poziom trudności i długość rozgrywki
brak przyciągającego wzrok bohatera, duży instalator
ocena użytkownika

Łatwa w opanowaniu i prosta platformówka. Sterowanie nie sprawia problemów. Grafika i dźwięk całkiem dobra. Brakuje tylko trochę więcej emocji, gdyby nie konieczność refleksu i szybkiego myślenia to można by umrzeć z nudów. Nasz bohater również nie wygląda zachęcająco. Plus za poziom trudności i długość rozgrywki. Instalator mógłby być trochę mniejszy.

03.04.2016 14:20 | Recenzja do wersji

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #1 29.03.2016 18:33

Fajna i łatwa w opanowaniu platformówka!

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.