Flickr Uploadr Flickr Uploadr 1.0 (1403)

Strona główna Mac Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Po​bierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Flickr Uploadr to oficjalna aplikacja serwisu Flickr, służąca do łatwej synchronizacji zdjęć z dysku twardego komputera do chmury.

Aby rozpocząć korzystanie z Flickr Uploadr wystarczy się zalogować i wskazać foldery, które chcemy zsynchronizować z chmurą. Program dla każdego podkatalogu tworzy osobny album, nadając mu taką samą nazwę. Wszystkie przesłane zdjęcia są ustawione jako prywatne i tylko my możemy je później przeglądać i zarządzać nimi z poziomu serwisu Flickr. Usunięcie jakiejś fotografii z portalu nie spowoduje jego skasowania z dysku naszego komputera i vice versa. Program działa w tle, a jego ikona widoczna jest na pasku menu systemu OS X.

Wybrane wcześniej foldery ze zdjęciami są cały czas monitorowane. Gdy skopiujemy do nich nowe pliki, synchronizacja rozpocznie się natychmiastowo. Obecnie serwis obsługuje zdjęcia w formacie jpg, pliki w formacie surowym raw są pomijane. Dużą zaletą jest fakt, że zdjęcia przesyłane są w pełnej rozdzielczości i ich jakość nie ulega pogorszeniu względem oryginalnych plików. Obecnie do dyspozycji mamy aż 1TB darmowej przestrzeni.

Flickr uploadr to dobre narzędzie ułatwiające przesyłanie zdjęć do serwisu Flickr. Świetnie się sprawdzi jeśli chcemy wykonać kopie zapasową całej swojej kolekcji zdjęć do chmury. Aplikacja dostępna jest bezpłatnie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!