Flickr Uploadr 1.0.1.36

Strona główna Windows Internet i komunikacja Inne programy internetowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Flickr Uploadr to oficjalna aplikacja serwisu Flickr, służąca do automatycznego wysyłania zdjęć. Po zalogowaniu na swoje konto można wskazać foldery, z których zdjęcia będą automatycznie wysyłane.

Flickr Uploadr dla każdego podkatalogu tworzy osobny album. Wszystkie przesłane zdjęcia są ustawione jako prywatne i można je udostępnić w dogodnym momencie z poziomu strony, także wybierając krąg odbiorców i licencję. Usunięcie zdjęcia z dysku nie spowoduje skasowania go z albumu na Flickrze, a przenoszenie zdjęć w serwisie nie ma wpływu na zdjęcia na dysku.

Obecnie program odczytuje zdjęcia w formacie jpg, pliki w formatach RAW są pomijane. Zdjęcia przesyłane są w pełnej rozdzielczości i ich jakość nie ulega pogorszeniu względem oryginalnych plików. Dyspozycji mamy aż 1 TB przestrzeni, zupełnie za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 20.01.2017 09:19

@maciejnet: Niestety, teraz trzeba mieć konto Pro, by móc skorzystać z tego programu.

maciejnet   13 #1 21.06.2016 19:54

Wszystko ładnie ale Yahoo! Podobno ma sie sprzedać i nie wiem co bedzie ze zdjęciami?