reklama

Flight Pilot Simulator 3D 1.3.5

Strona główna iOS Gry Symulatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Flight Pilot Simulator 3D to symulator lotów samolotem, który dostarcza wielu godzin rozrywki. Gra oferuje bardzo liczny zestaw misji oraz kilkanaście samolotów różnego typu, które można pilotować.

W grze użytkownik może wcielić się w rolę pilota rozmaitych samolotów: awionetek, ciężkich wojskowych maszyn transportowych, samolotów wyścigowych, pasażerskich, specjalistycznych, wodolotów itp. Używamy ich do wykonania misji na kolejnych planszach. Na danym poziomie musimy zrealizować trzy oraz przejść przez rundę finałową. W ten sposób zdobędziemy kolejne szlify lotnicze oraz zdobędziemy wirtualne pieniądze, potrzebne do zakupu kolejnych maszyn.

Oprócz trybu zadaniowego, gra oferuję zabawę w formie Free Flight. Polega on na wykonywaniu przelotów od lotniska do lotniska i realizowaniu kolejnych misji, np. przewozów pasażerskich. Realizując je, zarabiamy wirtualną walutę. Ten tryb jest dość czasochłonny, ale pozwala dobrze opanować sterowanie samolotami w grze.

Gra ma dobrą szatę graficzną. Zarówno przestrzenie i budynki na mapach, jak też samoloty wyglądają bardzo realistycznie. Miłośników gier tego typu może zaś rozczarować brak widoki z wnętrza kokpitu maszyny. Domyślnie kamera w grze ustawiona jest z tyłu samolotu, a widok można zmienić na kilka chwil, przesuwając palcem po ekranie urządzenia - wówczas wyświetli się widok np. z boku lub od góry.

W grze znajdziemy sporo opcji dostępnych po skorzystaniu z mikropłatności. Płacąc, możemy szybciej zyskać samoloty potrzebne do wykonywania kolejnych misji.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 26.05.2018 00:06

Dodał bym parę rzeczy jak np:. Online grę
Większą Arena do lotu nawet w online i kilka nowych modelów samolotów kamera z kokpitu i na zewnącz a do tego więcej żywych dusz w grze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić