Flight Pilot Simulator 3D 1.3.5

Strona główna iOS Gry Symulatory
Pobierz program
lub zeskanuj:

Flight Pilot Simulator 3D to symulator lotów samolotem, który dostarcza wielu godzin rozrywki. Gra oferuje bardzo liczny zestaw misji oraz kilkanaście samolotów różnego typu, które można pilotować.

W grze użytkownik może wcielić się w rolę pilota rozmaitych samolotów: awionetek, ciężkich wojskowych maszyn transportowych, samolotów wyścigowych, pasażerskich, specjalistycznych, wodolotów itp. Używamy ich do wykonania misji na kolejnych planszach. Na danym poziomie musimy zrealizować trzy oraz przejść przez rundę finałową. W ten sposób zdobędziemy kolejne szlify lotnicze oraz zdobędziemy wirtualne pieniądze, potrzebne do zakupu kolejnych maszyn.

Oprócz trybu zadaniowego, gra oferuję zabawę w formie Free Flight. Polega on na wykonywaniu przelotów od lotniska do lotniska i realizowaniu kolejnych misji, np. przewozów pasażerskich. Realizując je, zarabiamy wirtualną walutę. Ten tryb jest dość czasochłonny, ale pozwala dobrze opanować sterowanie samolotami w grze.

Gra ma dobrą szatę graficzną. Zarówno przestrzenie i budynki na mapach, jak też samoloty wyglądają bardzo realistycznie. Miłośników gier tego typu może zaś rozczarować brak widoki z wnętrza kokpitu maszyny. Domyślnie kamera w grze ustawiona jest z tyłu samolotu, a widok można zmienić na kilka chwil, przesuwając palcem po ekranie urządzenia - wówczas wyświetli się widok np. z boku lub od góry.

W grze znajdziemy sporo opcji dostępnych po skorzystaniu z mikropłatności. Płacąc, możemy szybciej zyskać samoloty potrzebne do wykonywania kolejnych misji.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

KeyLock, LanScan, Trumpada, BitCam i Hockey Hero – najciekawsze programy tygodnia

18
18.06.2016  •  Anna Rymsza

Przedstawiam kolejny przegląd najciekawszych nowości z naszej bazy programów. Wszystkie nowości znajdziecie na stronie Nowe Programy, gdzie możecie wybrać swój ulubiony system operacyjny. Flight Simulator 3D Free Jeśli macie ochotę odsapnąć od kopania piłki, polecam Flight Pilot Simulator 3D dla Androida i iOS. To prosty symulator lotów samolotem, nastawiony na długą rozrywkę. W grze musimy wykonywać różne zadania, sterując różnymi maszynami latającymi. Misji jest sporo i można spędzić wiele godzin z tą całkiem ładną grą. KeyLock W tym tygodniu w naszej bazie programów pojawiła się też…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza