Flipagram Flipagram 2014.826.1510.3554

Strona główna Windows Phone Multimedia
Pobierz program
lub zeskanuj:

Aplikacja za pomocą której zamienimy naszą kolekcję zdjęć w krótką prezentację filmową. Materiały możemy czerpać z pamięci naszego urządzenia bądź też kont społecznościowych Facebook i Instagram.

Tworzenie materiału rozpoczynamy od wyboru zdjęć. Po integracji z serwisami społecznościowymi możemy je zapożyczyć także z kont znajomych. Niestety na Windows Phone opcja ta nie działa zbyt dobrze.Gdy zdecydujemy się na konkretne zdjęcia otrzymamy możliwość ustawienia ich formatu, kolejności oraz prostej edycji.

Kolejny etap to edycja przyszłej prezentacji. Pierwszym z narzędzi jest Muzyka. Utwór może pochodzić z pamięci naszego urządzenia albo sklepu z muzyką (30 sekund). Po odpowiednim przycięciu dodajemy go do materiału. Chronometraż pozwala ustawić odstępy pomiędzy kolejnymi slajdami. Pozostaje nam jedynie dodanie tytułu i znaku wodnego. Niestety ten ostatni jest dodatkowo płatny. Dzięki menu na dole, w każdej chwili możemy podejrzeć efekt naszych prac i go zatwierdzić bądź też usunąć.

Gotowe dzieło pozostaje umieścić w serwisie społecznościowym, albo zapisać w pamięci urządzenia. Za pomocą Flipagram stworzymy proste prezentacje z ciekawych wydarzeń i okoliczności. Niestety stabilność wersji na Windows Phone pozostawia jeszcze wiele do życzenia.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!