r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Flipboard 2.4.0.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja

Flipboard to swoisty agregator treści z różnych źródeł, który przedstawia je w formie swoistych „czasopism”. Aplikacja pozwala na integrację z wieloma sieciami społecznościowymi oraz RSS-ami, dzięki temu stanowi zbiór interesujących nas treści.

Aplikacja obsługuje między innymi serwisy: Facebook, Google+, Twittera, LinkedIn, Instagrama, Youtube czy Flickra. Po skonfigurowaniu konta, z poziomu aplikacji użytkownik otrzymuje dostęp do aktualności z danego serwisu. Na tym jednak możliwości aplikacji się nie kończą, możliwe jest również dodawanie znaczników takich jak „Lubię to” oraz „+1” w ramach danej sieci, oraz komentowanie wpisów. W przypadku wersji dla Windows Phone jest to ciekawa metoda śledzenia i interakcji z wpisami na serwisie Google +.

Nie zabrakło opcji dodawania nowych wpisów na własnym koncie, włącznie z obsługą zdjęć. Przeglądane materiały użytkownik może również przesyłać do serwisów Instapaper, Pocket i Readability w celu przeglądania w wolnym czasie. Flipboard korzysta z systemowego menu udostępniania.

Aplikacja pozwala na szybkie wyszukiwanie treści i nowych magazynów, jak i dodanie własnego, oraz udostępnienie go innym użytkownikom. Choć program stara się wpasować w stylistykę Windows Phone, to niestety nie spiera żywych kafelków oraz możliwości przypinania do ekranu poszczególnych źródeł. Flipboard dostępny jest za darmo, nie posiada rodzimej wersji językowej.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

W końcu ładny magazyn na komputer. Flipboard działa w przeglądarce

12
11.02.2015  •  Anna Rymsza

Flipboard wprowadził coś nowego do sposobu, w jaki czytamy strumienie wiadomości. Eleganckie liternictwo i bardzo estetyczny, „magazynowy” układ i łatwy dostęp do treści z danej dziedziny podbiły serca wielu właścicieli urządzeń mobilnych. Teraz można korzystać z niego także na komputerach. Flipboard zadebiutował na iPadach w roku 2010 i od tamtej pory był dostępny jedynie na urządzeniach mobilncyh. W ciągu pierwszego roku, kiedy był dostępny jedynie na urządzeniach z jabłkiem, zdobył 3,5 miliona użytkowników. Wersja 2.0 wprowadziła możliwość tworzenia własnych magazynów i przyciągnęła…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.