Flipboard Flipboard 2.4.0.0

Strona główna Windows Phone Internet i komunikacja
Pobierz program
lub zeskanuj:

Flipboard to swoisty agregator treści z różnych źródeł, który przedstawia je w formie swoistych „czasopism”. Aplikacja pozwala na integrację z wieloma sieciami społecznościowymi oraz RSS-ami, dzięki temu stanowi zbiór interesujących nas treści.

Aplikacja obsługuje między innymi serwisy: Facebook, Google+, Twittera, LinkedIn, Instagrama, Youtube czy Flickra. Po skonfigurowaniu konta, z poziomu aplikacji użytkownik otrzymuje dostęp do aktualności z danego serwisu. Na tym jednak możliwości aplikacji się nie kończą, możliwe jest również dodawanie znaczników takich jak „Lubię to” oraz „+1” w ramach danej sieci, oraz komentowanie wpisów. W przypadku wersji dla Windows Phone jest to ciekawa metoda śledzenia i interakcji z wpisami na serwisie Google +.

Nie zabrakło opcji dodawania nowych wpisów na własnym koncie, włącznie z obsługą zdjęć. Przeglądane materiały użytkownik może również przesyłać do serwisów Instapaper, Pocket i Readability w celu przeglądania w wolnym czasie. Flipboard korzysta z systemowego menu udostępniania.

Aplikacja pozwala na szybkie wyszukiwanie treści i nowych magazynów, jak i dodanie własnego, oraz udostępnienie go innym użytkownikom. Choć program stara się wpasować w stylistykę Windows Phone, to niestety nie spiera żywych kafelków oraz możliwości przypinania do ekranu poszczególnych źródeł. Flipboard dostępny jest za darmo, nie posiada rodzimej wersji językowej.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!