r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Flipboard: Your Social News Magazine 4.2

Strona główna iOS Wiadomości Agregatory treści

Flipboard to swoisty agregator treści z różnych źródeł, który przedstawia je w formie swoistych „czasopism”. Aplikacja pozwala na integrację z wieloma sieciami społecznościowymi i może stanowić dla nich jednego, wspólnego klienta.

Aplikacja obsługuje między innymi serwisy: Facebook, Google+, Twittera, LinkedIn, Instagrama, Youtube czy Flickra. Po skonfigurowaniu konta, z poziomu aplikacji użytkownik otrzymuje dostęp do aktualności z danego serwisu. Na tym jednak możliwości aplikacji się nie kończą, możliwe jest również dodawanie znaczników takich jak „Lubię to” oraz „+1” w ramach danej sieci, oraz komentowanie wpisów.

r   e   k   l   a   m   a

Nie zabrakło opcji dodawania nowych wpisów na własnym koncie, włącznie z obsługą zdjęć. Przeglądane materiały użytkownik może również przesyłać do serwisów Instapaper, Pocket i Readability w celu przeglądania w wolnym czasie.

Aplikacja pozwala na szybkie wyszukiwanie treści i nowych magazynów, jak i dodanie własnego, oraz udostępnienie go innym użytkownikom. Niestety interfejs nie posiada języka polskiego.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

W końcu ładny magazyn na komputer. Flipboard działa w przeglądarce

12
OPROGRAMOWANIE 11.02.2015 | Anna Rymsza

Flipboard wprowadził coś nowego do sposobu, w jaki czytamy strumienie wiadomości. Eleganckie liternictwo i bardzo estetyczny, „magazynowy” układ i łatwy dostęp do treści z danej dziedziny podbiły serca wielu właścicieli urządzeń mobilnych. Teraz można korzystać z niego także na komputerach. Flipboard zadebiutował na iPadach w roku 2010 i od tamtej pory był dostępny jedynie na urządzeniach mobilncyh. W ciągu pierwszego roku, kiedy był dostępny jedynie na urządzeniach z jabłkiem, zdobył 3,5 miliona użytkowników. Wersja 2.0 wprowadziła możliwość tworzenia własnych magazynów i przyciągnęła…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.