reklama

Flip's Adventure 0.1

Strona główna Windows Gry Platformowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Flip's Adventure to niezwykle wciągająca platformówka, w której autorzy zdecydowany nacisk położyli na aspekty zręcznościowe.

Gracz wciela się w rolę Flipa, młodego sabotażysty, który otrzymawszy rozkaz podłożenia wirusa komputerowego w bazie naprzykrzających się gatunkowi ludzkiemu robotów, rusza śmiało w świat automatów celem wykonania misji.

Zasady gry są proste, poruszając się po terenie wroga należy w taki sposób kierować ruchami naszego bohatera, by jak najsprawniej i jak najszybciej dotrzeć do końca każdej z 20 plansz. Jeśli uda nam się zaliczyć układ poniżej ściśle określonego limitu czasowego, wówczas otrzymujemy specjalne wyróżnienie. Sytuacja ma się podobnie, gdy odnajdziemy ukrytą lokację z puzzlem lub gdy wykonamy w trakcie rozgrywki wszystkie zadania, ruchy i przeskoki w sposób bezbłędny.

Gra na pierwszy rzut oka może wydawać się nieco dziecinna i wręcz oklepana w swej fabule lecz po zaliczeniu kilku pierwszych plansz zaczynamy dostrzegać jej mocne punkty. Z układu na układ droga staje się coraz trudniejsza, a przed naszym bohaterem stawiane są coraz bardziej karkołomne zadania. Niejednokrotnie, zwłaszcza w drugiej części gry, przedostanie się na drugi koniec planszy będzie wydawało się wręcz niemożliwe, jednak przy odrobinie cierpliwości i po kilkunastu próbach zadanie powinno zakończyć się sukcesem.

Flip’s Adventure to nieprzeciętna i bardzo wciągająca produkcja, która momentami będzie wymagała od gracza niebywałej sprawności, opanowania i błyskotliwości przez co zdobycie kompletu odznak i wyróżnień będzie z pewnością wymagało wielu prób, powtórzeń i dużego poświęcenia ;-).

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

grafika, dźwięk, długość rozgrywki, możliwości bohatera
konieczność wykorzystania myszki podczas gry
ocena użytkownika

Jedna z lepszych platformówek w jakie ostatnio grałem. Gra jest dobrze wykonana, posiada dobrą grafikę i dźwięk. Duży plus za długość rozgrywki, możliwości naszego bohatera i zdobywanie kolejnych umiejętności, oraz dodatki motywujące takie jak puzzle. Gra jest bardzo rozbudowana, zapewnia długą rozrywkę. Sterowanie nie sprawia problemów, Wszystko łatwe do opanowania. Poziom trudności wzrasta na kolejnych etapach i dzięki temu gra się bardzo przyjemnie. Minus za konieczność wykorzystania myszki.

03.04.2016 14:54 | Recenzja do wersji

Komentarze

0 nowych
darek719   41 #5 07.04.2016 10:59

19 Level - masakra! a wszystko przez konieczność grania również myszką. Trzeba poćwiczyć zręczność.

darek719   41 #4 03.04.2016 14:55

Super jest ta platformówka :D

Shaki81 MODERATOR BLOGA  39 #3 28.12.2014 21:41

@BoyWithTheConcept: Co na przykład wg Ciebie można by poprawić w tej grze, bo wiesz pisanie że trzeba by coś poprawić to trochę za mało.

BoyWithTheConcept   1 #2 19.05.2012 20:27

Gra warta wypróbowania, ale tylko jako chwilowa odskocznia. Jest to przykład produkcji z niewykorzystanym potencjałem - jeśli by to dopracować, dodać kilka smaczków, to można by przy tym posiedzieć nieco dłużej. :)

Pipes   7 #1 18.05.2012 21:32

Cóż, fabuły się nie spodziewałem się po tej grze, bo takowej nie ma, ale ogólnie jedyny bajer to te wajchy, co zmieniają otoczenie, ale cała reszta taka sobie. Skok ma niby czułość, ale to naprawdę trzeba lekko tę spację nacisnąć, by nie nadział się na kolce. Do tego dochodzi właśnie brak możliwości zmiany sterowania, monotonna melodyjka po skończeniu planszy ( gdy się słyszy ją któryś raz). Może gra wymaga poświęcenia, ale nie jest tego warta. Tak czy inaczej ciekawa propozycja, lepsze to niż mmo fps...

reklama