r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Flipside of the divine

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

To gra logiczno-zręcznościowa utrzymana w atmosferze azteckiej mitologii. Wcielamy się w postać dzielnego wojownika, którego zadaniem jest dotarcie do portalu stanowiącego wyjście z każdej planszy. Rozgrywka opiera się na uważnym manipulowaniu zawieszonymi w boskiej przestrzeni platformami w celu ustawienia ich w sposób umożliwiający ucieczkę. Na usługach bohatera jest mistyczny orzeł, który potrafi odwrócić do pięciu takich platform. W późniejszych etapach zadanie utrudniają różnoracy przeciwnicy oraz ograniczone możliwości naszego skrzydlatego podopiecznego, a także szereg elementów wpływających na jego lot jak chociażby trąby powietrzne. Gra charakteryzuje się schludną, przejrzystą grafiką oraz dobrym udźwiękowieniem, a dołączony edytor pozwala w prosty sposób tworzyć własne poziomy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 10.01.2011 14:52

Dwie sprawy. 1- wasza wyszukiwarka nie znajduje tego tytułu. 2- gdzie na ich stronie ściągnąć ten wynalazek ? Trudno się doszukać w szwedziej i ang wersji downloadingu.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.