Flix Roulette Flix Roulette 5.0

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD
Pobierz program
lub zeskanuj:

Flix Roulette to aplikacja na smartfony i tablety z Androidem, która pozwala odkrywać katalog filmów oraz seriali Netflixa w sposób losowy.

Mechanizm działania Flix Roulette jest prosty. Na ekranie widzimy przycisk, który uruchamia losowe wyszukiwanie materiałów filmowych dostępnych w bazie Netflixa. Domyślnie ustawione są tylko filmy, ale możemy poszerzyć wyszukiwanie także o seriale. Kolejne opcje filtrowania pozwalają dodać także skalę ocen poszczególnych filmów i seriali, gatunek (np. filmy nagrodzone Oscarem, dokumentalne, sportowe itp.), nazwisko reżysera, aktorów grających w danym filmie lub serialu lub słowa kluczowe. Po ustaleniu kryteriów wyszukiwania wybieramy opcję „Wyszukaj”. Wyświetli nam się wtedy jeden proponowany materiał, wraz z plakatem i krótkim opisem, a także z przyciskiem pozwalającym włączyć go bezpośrednio w aplikacji Netflix, jeśli mamy ją zainstalowaną na smartfonie lub tablecie.

Jeśli z różnych powodów nie będziecie mieli dostępu do aplikacji mobilnej, z możliwości Flix Roulette można skorzystać również odwiedzając tę stronę internetową.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!