Flix Roulette 5.0

Strona główna Android Multimedia Streaming wideo oraz VOD
Pobierz program
lub zeskanuj:

Flix Roulette to aplikacja na smartfony i tablety z Androidem, która pozwala odkrywać katalog filmów oraz seriali Netflixa w sposób losowy.

Mechanizm działania Flix Roulette jest prosty. Na ekranie widzimy przycisk, który uruchamia losowe wyszukiwanie materiałów filmowych dostępnych w bazie Netflixa. Domyślnie ustawione są tylko filmy, ale możemy poszerzyć wyszukiwanie także o seriale. Kolejne opcje filtrowania pozwalają dodać także skalę ocen poszczególnych filmów i seriali, gatunek (np. filmy nagrodzone Oscarem, dokumentalne, sportowe itp.), nazwisko reżysera, aktorów grających w danym filmie lub serialu lub słowa kluczowe. Po ustaleniu kryteriów wyszukiwania wybieramy opcję „Wyszukaj”. Wyświetli nam się wtedy jeden proponowany materiał, wraz z plakatem i krótkim opisem, a także z przyciskiem pozwalającym włączyć go bezpośrednio w aplikacji Netflix, jeśli mamy ją zainstalowaną na smartfonie lub tablecie.

Jeśli z różnych powodów nie będziecie mieli dostępu do aplikacji mobilnej, z możliwości Flix Roulette można skorzystać również odwiedzając tę stronę internetową.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Torrent-Time: „piracki Netflix” coraz większy i z poważnymi problemami

25
11.02.2016  •  Maciej Olanicki

Kilka dni temu informowaliśmy o wtyczce Torrent-Time, która umożliwia strumieniowanie plików wideo bezpośrednio z serwisu The Pirate Bay. Na reakcję nie trzeba było czekać długo, zarówno ze strony innych pirackich witryn, jak i organizacji zabiegających o ochronę praw autorskich. Okazuje się także, że Torrent-Time ma także problemy z bezpieczeństwem. Strumieniowanie także na Kickass Torrents Krótko po uruchomieniu możliwości instalowania rozszerzenia, które pozwala na strumieniowanie plików wideo z Zatoki, także inne serwisy stanowiące katalogi plików torrent zadeklarowały chęć uczestnictwa…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi