r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Flo Period & Ovulation Tracker 4.3.0

Strona główna Android Zdrowie i aktywność Aplikacje dla kobiet

Flo to aplikacja przeznaczona do śledzenia cyklu menstruacyjnego, owulacji i dni płodnych, zawierająca także dziennik stanu zdrowia i przypomnienia. Flo pozwala zapisywać informacje o samopoczuciu, stosunkach, temperaturze i wadze, co pomoże uniknąć ciąży lub starać się o dziecko.

We Flo można codziennie zapisywać informacje o symptomach związanych z cyklem miesiączkowym, stosunkach i inne informacje o stanie zdrowia. Aplikacja pozwala na tej podstawie wyznaczyć przybliżony termin owulacji i kolejnej menstruacji. Terminy można oglądać w widoku kalendarza, a statystyki dotyczące długości cyklu na wykresach.

r   e   k   l   a   m   a

Z aplikacji można korzystać offline lub po zalogowaniu – w tym drugim przypadku informacje będą przechowywane w chmurze. Informacje można zabezpieczyć PIN-em. W aplikacji mamy ponadto do wyboru kilka skórek i powiadomienia o nadchodzącej menstruacji, owulacji i pigułkach antykoncepcyjnych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Cykl menstruacyjny, owulacja i zdrowie – najlepsze aplikacje dla kobiet (2016)

61
OPROGRAMOWANIE 03.10.2016 | Anna Rymsza

Aplikacje mobilne pomagają w wielu obszarach życia, także dostępnych tylko dla kobiet. Dziś przedstawiam Wam kilka bardzo dobrych aplikacji do monitorowania cyklu miesiączkowego i różnych symptomów, które towarzyszą zmianom, zarówno pod kątem starania się o ciąże, jak i unikania jej. Trzeba jednak pamiętać, że aplikacja nie zastąpi sumiennej kontroli organizmu i że skuteczność naturalnej antykoncepcji bardzo zależy od stanu zdrowia i trybu życia kobiety, a także od doświadczenia, znajomości własnego ciała i koniecznie współpracy w związku. Nawet nieprzesypianie całej nocy ma wpływ na…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.