r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Flockers, nowa gra twórców Wormsów, w sprzedaży od 6 maja

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Studio Team17, które pod koniec marca wreszcie ujawniło czym jest ich najnowsza marka Flockers, wywodząca się bezpośrednio z kultowych Wormsów, podało wreszcie datę premiery dzieła. Tytuł w pierwszej wersji już 6 maja zadebiutuje w Steam Early Access, by rozwijać się dalej według uwag fanów i z ich pomocą finansową. Kosztować ma na starcie niecałe 14 euro. Przy okazji zdradzono garść kolejnych informacji o grze.

Owce, które dotąd waleczne dżdżownice wykorzystywały w formie broni, postanowiły pójść na swoje, a raczej uciec na swoje, gdyż muszą w jak największej liczbie wydostać się z usłanych niebezpieczeństwami fabryk. Deweloperzy nie kryją inspirowania się klasycznymi Lemingami, dorzucając do tego swoje zamiłowanie do steampunka oraz czarnego humoru. O projekcie mówią jako o mrocznym podejściu do produkcji logicznych polegających przede wszystkim na dostaniu się od punktu A do B.

W momencie majowego debiutu gracze dostaną do dyspozycji 25 poziomów w 2 sceneriach, przy czym oczywiście w chwili właściwej premiery rynkowej będzie ich znacznie więcej. Do tego otrzymają od razu edytor poziomów, wsparcie dla Steam Workshop, a więc fanowskich modyfikacji, plus rankingów, masę przedmiotów oraz nagród do zebrania, a twórcy obiecują regularnie aktualizować najświeższy tytuł.

r   e   k   l   a   m   a

13,99 euro to z uwagi na udostępnienie wczesnego wydania Flockers cena promocyjna, która za kilka tygodni skoczy w górę. Tylko decydując się na nabycie produktu w Steam Early Access można liczyć też na bonusy w postaci albumu z grafikami oraz ścieżki muzycznej w cyfrowej formie. Czy stary pomysł podany na nowo ma szansę na sukces?

© dobreprogramy

Komentarze

Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.