r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Flud

Strona główna Android Narzędzia Przesyłanie plików

Flud to klient BitTorrenta na Androida, pozwalający udostępniać i pobierać pliki ze smartfonu czy tabletu. Wyróżnia się lekkością i dopracowaniem interfejsu użytkownika, dającego możliwość wyboru motywu (ciemny, jasny, jasny z ciemnym paskiem akcji).

Pomimo lekkości, Flud ma wszystkie funkcje, jakich można oczekiwać od dobrego klienta BitTorrenta. Wspiera linki magnetyczne (rozpoznaje także linki z przeglądarki), rozproszone tablice mieszające (DHT), protokół transportu µTorrenta µTP oraz protokół wymiany peerów PeX. Obsługiwane są także NAT-PMP oraz UPnP.

r   e   k   l   a   m   a

Możemy wybierać pliki do pobrania, pobierać pliki stopniowo, modyfikować priorytety dla plików i katalogów, przenosić pliki po pobraniu, ograniczać pobieranie plików tylko do sieci Wi-Fi. Zadbano też o bezpieczeństwo, możemy wymusić obsługę szyfrowania połączeń.

Uwaga: ze względu na zabezpieczenia Androida, program nie może zapisywać plików bezpośrednio na karcie SD, pobrane pliki z pamięci wbudowanej należy przenieść później na kartę samemu.

Flud posiada też wersję płatną, pozbawioną reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.