Flutter Flutter 0.7.22

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Flutter to proste i darmowe narzędzie, pozwalające użytkownikowi sterować odtwarzaczem plików audio-wideo w systemie Windows 7 za pomocą gestów ręki.

Program do poprawnego działania wymaga zainstalowanej w komputerze kamerki internetowej. To właśnie za jej pośrednictwem wykrywa on gesty użytkownika, a następnie interpretuje je wykonując, odpowiadające im operacje w odtwarzaczu multimedialnym. Flutter nie wymaga od użytkownika jakiejkolwiek konfiguracji i gotowy jest do pracy tuż po zainstalowaniu.

Twórcy zdefiniowali w narzędziu 3 gesty, pozwalające pauzować/wznawiać oraz przełączać pomiędzy znajdującymi się na liście odtwarzania utworami lub filmami. Użytkownik nie ma niestety możliwości tworzenia dodatkowych gestów i przyporządkowywania im zadań, ani nawet zmiany dostępnych już gestów. Pomimo to, jego dużą zaletą jest wysoka rozpoznawalność gestów.

Flutter obsługuje większość najpopularniejszych odtwarzaczy multimedialnych - Windows Media Player, VLC, iTunes, QuickPlayer, Winamp i wiele innych. Po uruchomieniu znaleźć go można w zasobniku systemowym, skąd informuje on nas o np. pozytywnie wykonanej operacji lub którym aktywnym odtwarzaczem aktualnie sterujemy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!