Fly O'Clock - Skacz i przeżyj! Fly O'Clock - Skacz i przeżyj! 1.1.5

Strona główna Android Gry Zręcznościowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Fly O'Clock - Skacz i przeżyj! to gra zręcznościowa na smartfony i tablety z Androidem, którą można określić jednym słowem: szalona.

W grze wszystko wygląda bardzo retro. Grafika pełna jest pikseli, także postać, którą sterujemy, zlepiona jest z dużych pikseli właśnie. Jest nią... mucha, która trafia na tarczę zegarka noszonego na ręce. Czeka na nią ucieczka przed pędzącymi wskazówkami zegara, a każdy bliższy kontakt oznacza pozbawienie muchy życia i konieczność rozpoczęcia gry od początku. Możemy też zdecydować się na obejrzenie filmu reklamowego, wtedy gra zostanie wznowiona w miejscu, w którym skończyliśmy. Co ciekawe, wskazówki zegara uszkodzą naszą muchę tylko wtedy, gdy stoi biernie na zegarze. Skacząc, kontakt ze wskazówkami niczym nam nie grozi.

Podczas skoków i podskoków będziemy zbierać złote monety, a trudność z nimi związana jest taka, że pojawiają się one na planszy tylko na kilka chwil. Jeśli nie zdążymy, trzeba czekać na kolejną okazję. Monety zaś przydadzą się, aby odblokować kolejne wizerunki naszej skocznej muchy.

W grze wyświetlają się reklamy, które chwilami potrafią być irytujące. Można je wyłączyć, korzystając z opcji mikropłatności i płacąc ok. 5 zł. Z kolei wyniki osiągane w grze możemy zapisywać w google'owej chmurze Gry Google Play, co pozwoli rywalizować ze znajomymi i grać na kilku urządzeniach, na których zainstalowana jest gra Fly O'Clock - Skacz i przeżyj.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!