Flying Sheeps 2.05

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Flying Sheeps jest darmową grą zręcznościową opartą na bardzo niecodziennym pomyśle. Wcielamy się tutaj w pasterza, który dogląda stadka swoich owiec. Nie chodzi tutaj jednak o takiego książkowego, co to biega z kijem, lecz pilota balonu. Okazuje się, że zwierzaki nie tylko lubią jeść trawę, ale mają też słabość do podniebnych wojaży. Należy je wszystkie uratować, zważając po drodze na różne niebezpieczne przeszkody.

Cała przygoda rozłożona została na kilkadziesiąt różnorodnych poziomów. W każdym podstawowe zadanie pozostaje w sumie takie samo. Należy zebrać owce fruwające w powietrzu, po czym odstawić je do zagrody. Trzeba mieć przy tym na względzie dosyć realistycznie zachowujący się balon plus oczywiście dyndające na boki owieczki, podczepione od spodu do naszego kosza. Lądowanie zwyczajnie musi być miękkie.

Początkowe etapy nie są zbyt trudne. Należy unikać kolców i brać poprawkę na pewną bezwładność balonu. Sprawy szybko się niemniej komplikują, a wokół cennego ładunku pojawia się chociażby latający owczarek niemiecki, odgryzający owce. Tymczasem należy ocalić ich zawsze określoną liczbę. Gra zbiera czasy, by później można było mierzyć się w rankingu, a także nagradza nas ciekawymi bonusami za postępy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!