Flynx - Read the web smartly

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Specjalistyczne przeglądarki internetowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Flynx - Read the web smartly to innowacyjna mobilna przeglądarka internetowa, która wyświetla strony za pomocą charakterystycznego „pływającego bąbla”. Pozwala skupić się na czytanych tekstach lub przeglądanych zdjęciach, jednocześnie podając treści internetowe w nieszablonowy, a zarazem przystępny sposób.

Aby wykorzystać Flynx w pełni, najlepiej ustawić ją jako domyślną przeglądarkę internetową na smartfonie. Wtedy od razu otworzy linki np. z Facebooka lub z Twittera. Po kliknięciu w link, na ekranie urządzenia wyświetli się „bąbel”, w którym ładuje się wybrana strona internetowa. Flynx potrafi wyciągnąć z niej to, co najważniejsze, czyli tekst i zdjęcia, unikając zaś np. reklam. To pozwala oszczędzić nieco danych internetowych. Aplikacja zawiera też opcję, która pozwala włączyć pełny widok danej strony internetowej.

Strony otwarte za pomocą Flynx można zapisać do późniejszej lektury, a teksty można przeczytać nawet bez dostępu do internetu. Historię stron przeglądanych we Flynx można też synchronizować z kontem Google, po wcześniejszym zalogowaniu się.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Flynx – niezwykła przeglądarka na Androida dostępna w nowej wersji

7
27.12.2016  •  Maciej Olanicki

Przeglądarki internetowe przeznaczone na mobilne systemy operacyjne przyzwyczaiły nas do zbliżonego interfejsu. Zdecydowana większość z nich wykorzystuje horyzontalny pasek adresu oraz przeglądanie oparte na kartach. Na tym tle zdecydowanie wyróżnia się Flynx, który dostępny jest w nowej wersji. Nowa wersja Flynksa stanowić ma świąteczną aktualizację. Lista nowości nie jest szczególnie długa: twórcy informują o poprawkach w interfejsie oraz dodaniu skrótów ikony, co wykorzystywać można jednak tylko w najnowszej wersji Androida. Ponadto przeglądarka została zoptymalizowana, usunięto także…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza