r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Flyperlink 1.42.rc1

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Specjalistyczne przeglądarki internetowe

Flyperlink to przeglądarka internetowa, która wyświetla treści stron za pomocą swego rodzaju nakładki na ekran. Skróty do odwiedzanych witryn prezentuje zaś w formie okręgów przypominających te stosowane np. w aplikacji Facebook Messenger.

Po zainstalowaniu, aplikacja poprosi nas o zresetowanie ustawień domyślnych przeglądarki internetowej, z której wcześniej korzystaliśmy na smartfonie lub tablecie. Następnie poprosi nas o otwarcie przykładowego linku i uruchomienie go we Flyperlink, zaznaczając jednocześnie opcję "Zawsze używaj tej aplikacji". Po wykonaniu tych kroków, program będzie w pełni gotowy do pracy.

r   e   k   l   a   m   a

Gdy uruchomimy program, na ekranie głównym wyświetli się pasek wyszukiwania stron oraz spis witryn, które dodaliśmy do zakładek. Wyszukując interesującą nas stronę, uruchomi się ona za pomocą nakładki na ekran, a w prawym lub górnym rogu (w zależności od tego, jaką lokalizację sami wybierzemy) widoczna będzie favikona strony zaprezentowana w formie bąbelka. Klikając go, możemy zminimalizować stronę (wtedy widoczny będzie jedynie bąbelek) lub przywrócić wyświetlanie jej treści. Z kolei gdy przytrzymamy bąbelek nieco dłużej, wyświetlą się dodatkowe opcje: u góry pojawi się ikona udostępniania, a na dole przycisk do wyłączania strony.

Treści internetowe prezentowane przez przeglądarkę Flyperlink można wyświetlać na dwa sposoby: za pomocą swoistej nakładki, która zajmuje mniej więcej 5/6 ekranu urządzenia lub za pomocą usługi Chrome Custom Tabs, wtedy strona zostanie pokazana w formie karty obejmującej cały ekran. Strony możemy szybko uruchamiać w innej przeglądarce, prezentującej treści w tradycyjny sposób, a także udostępniać je, szybko przełączać z wersji mobilnej na wersję przeglądarkową, a także zapisywać stronę w zakładkach.

Historię przeglądanych stron oraz ustawienia znajdziemy, uruchamiając Flyperlink z listy zainstalowanych aplikacji. Tutaj znajdziemy też moduł mikropłatności, za pomocą którego odblokujemy dostęp do dodatkowych funkcji programu. Płacąc ok. 5 zł będziemy mogli zmieniać rozmiar bąbelków ze skrótami do stron internetowych, pozbędziemy się też reklam widocznych w głównym menu aplikacji.

Flyperlink to program prosty w obsłudze, a strony internetowe otwierane za jego pomocą ładują się szybko i płynnie. To przeglądarka internetowa dla osób, które cenią sobie szybkość działania i do odwiedzania stron w internecie potrzebują prostego narzędzia, wolnego od nadmiaru funkcji.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.