Focus To-Do: Pomodoro Timer & To Do List Focus To-Do: Pomodoro Timer & To Do List 10.6

Strona główna Android Akcesoria Kalendarze i zadania
Pobierz program
lub zeskanuj:

Focus To-Do: Pomodoro Timer & To Do List to przydatna aplikacja dla osób, które chcą zaoszczędzić codziennie trochę czasu. Umożliwia zarówno korzystanie z techniki Pomodoro, jak i pozwala na tworzenie listy zadań.

Zaplanuj i działaj!

Działanie narzędzia jest banalnie proste, bowiem po uruchomieniu Focus To-Do: Pomodoro Timer & To Do List musimy najpierw wybrać uprzednio wpisane zadanie, a następnie ustawić zegar na 25 minut, a po upływie tego czasu zrobić sobie, zgodnie z regułami Pomodoro, pięciominutową przerwę i dopiero po niej wrócić do pracy (nadal w tym samym rytmie).

O niczym nie zapomnisz!

Focus To-Do: Pomodoro Timer & To Do List oferuje także funkcję ustawiania przypomnień, więc możemy zaplanować rozmaite rzeczy do wykonania w odpowiednim czasie (np. wykonanie projektu na dany dzień) bez obaw, że zapomnimy o wypełnieniu swoich obowiązków.

Do biura i do domu

Nic nie stoi na przeszkodzie, by używać Focus To-Do: Pomodoro Timer & To Do także poza biurem, sporządzając chociażby listę zakupów. Warto wspomnieć, że aplikacja umożliwia synchronizację danych między smartfonem/tabletem, a komputerem.

Sprawdź statystyki

Focus To-Do: Pomodoro Timer & To Do może generować szczegółowe raporty zawierające szczegółowe informacje na temat wykonanych zadań oraz przepracowanych godzin.

Najważniejsze cechy:

  • narzędzie dla osób chcących zwiększyć swoją wydajność i zaoszczędzić sporo czasu
  • pozwala na korzystanie z techniki Pomodoro
  • umożliwia tworzenie listy zadań
  • zawiera funkcję generowania raportów
  • czytelny interfejs użytkownika

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!