Folder Marker Free 4.3.0.1

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Folder Marker Free to bezpłatna aplikacja, która umożliwia zmianę koloru i ikony folderów w systemie operacyjnym Windows.

Za sprawą opisywanego narzędzia możemy nie tylko zwiększyć atrakcyjność wyglądu poszczególnych folderów znajdujących się na dysku twardym naszego komputera, ale również wyróżnić je w celu łatwiejszego zlokalizowania danych w razie potrzeby. Na uwagę zasługuje prostota użytkowania - Folder Marker Free oferuje możliwość zmiany ikony lub koloru folderu za pomocą kilku kliknięć myszą.

Folder Marker Free pozwala na segregowanie folderów według ustalonych priorytetów (od najwyższego oznaczonego kolorem czerwonym, do najniższego w kolorze niebieskim), wyróżniania folderów ze względu na postęp prac nad danym projektem (np. zaplanowane czy ukończone) czy też rodzaj plików (np. ważne, tymczasowe, prywatne).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
askofer   12 #1 31.08.2018 17:04

doda trochę kolorów w ten system