r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Folder Merger 1.6

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Folder Merger to darmowa aplikacja, która służy do scalania różnych folderów i umieszczania znajdujących się w nich plików w jednym dużym katalogu.

Galeria programu

Bardzo często chcąc umieścić wybrane pliki umieszczone się w innych katalogach, musimy kopiować je ręcznie do miejsca docelowego, co w przypadku dysponowania sporą liczbą dokumentów okazuje się niezwykle pracochłonne. Za pomocą Folder Merger oszczędzimy sporo cennego czasu, scalając wiele podfolderów w jeden folder.

Folder Merger wymaga jedynie dodania podfolderów z plikami, które chcemy połączyć (za pomocą funkcji "Add Folder" lub poprzez wykorzystanie techniki "przeciągnij i upuść"), a następnie określenia folderu docelowego.

W trakcie pracy z programem Folder Merger możemy również zdefiniować kilka dodatkowych opcji, na przykład decydując, czy pliki mają zostać przeniesione czy jedynie skopiowane (pozostaną wówczas także w podfolderze wyjściowym).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 02.09.2017 12:30

Total Commander. Ctrl + B. Dziękuję, dobranoc.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.