Folder Size Folder Size 4.7.0.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Folder Size to darmowe narzędzie, które potrafi oszacować jaki procent przestrzeni dyskowej zajmują konkretne dane - wskazane pliki lub foldery.

Program bazuje na dopracowanych algorytmach, które pozwalają na szybką analizę nawet bardzo pojemnych nośników danych. Dzięki niemu w kilka minut przeskanujemy cały dysk twardy i uzyskamy informacje na temat rozmiaru każdego z plików i folderów, a także procenta całkowitej przestrzeni dysku, które zajmują. Folder Size pozwala ograniczać analizę do pojedynczych folderów wskazanych przez użytkownika. Wszelakie dane w obrębie programu prezentowane są w formie tekstowej oraz graficznej (wykresy, diagramy).

Folder Size jest narzędziem bardzo prostym w obsłudze i nie powinien przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom. Wśród jego zalet wymienić należy również znikome zapotrzebowanie na zasoby systemowe.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!