FolderChangesView FolderChangesView 2.31

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz pro​gram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FolderChangesView to bardzo proste w obsłudze narzędzie do śledzenia zmian zachodzących w monitorowanych folderach znajdujących się na komputerze oraz pozostałych urządzeniach w sieci lokalnej.

Podczas korzystania z FolderChangesView możemy natychmiast dowiedzieć się, jakie pliki zostały utworzone, zmodyfikowane bądź usunięte, co pozwoli nam na kontrolowanie zawartości dysku twardego w czasie rzeczywistym. Aplikacja idealnie sprawdzi się w środowisku domowym, jak również w mniejszych przedsiębiorstwach. Co istotne, aplikacja oferuje funkcję generowania raportów w formacie HTML, które można przeglądać na ekranie lub wydrukować.

Warto zauważyć, że w FolderChangesView dostępna jest także wyszukiwarka pozwalająca na szybkie odnajdywanie plików, co przydaje się szczególnie wtedy, gdy monitorujemy wiele urządzeń jednocześnie i chcemy szybko zlokalizować odpowiednie dane.

Uwaga!

Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!