r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FolderChangesView 2.20

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FolderChangesView to bardzo proste w obsłudze narzędzie do śledzenia zmian zachodzących w monitorowanych folderach znajdujących się na komputerze oraz pozostałych urządzeniach w sieci lokalnej.

Galeria programu

Podczas korzystania z FolderChangesView możemy natychmiast dowiedzieć się, jakie pliki zostały utworzone, zmodyfikowane bądź usunięte, co pozwoli nam na kontrolowanie zawartości dysku twardego w czasie rzeczywistym. Aplikacja idealnie sprawdzi się w środowisku domowym, jak również w mniejszych przedsiębiorstwach. Co istotne, aplikacja oferuje funkcję generowania raportów w formacie HTML, które można przeglądać na ekranie lub wydrukować.

Warto zauważyć, że w FolderChangesView dostępna jest także wyszukiwarka pozwalająca na szybkie odnajdywanie plików, co przydaje się szczególnie wtedy, gdy monitorujemy wiele urządzeń jednocześnie i chcemy szybko zlokalizować odpowiednie dane.

Uwaga!

Spolszczenie do programu dostępne jest w dziale PROGRAMY -> Dodatki -> Polskie lokalizacje (patrz: Programy powiązane).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Bogdan_G   19 #1 10.06.2016 14:30

Narzędzie bardzo przydatne i do tego malutkie. Nie wymaga instalowania i ma mniej, niż 100KB ze spolszczeniem. Mam ponad 30 takich potrzebnych programów Najczęściej przydaje się od nirsoftu - currprocess, cports, openedfilesview, myuninstaller, czy myeventviewer.
Na dole każdej strony z programem jest spolszczenie (najczęściej). http://www.nirsoft.net/utils/index.html

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.