FolderShredder FolderShredder 1.0

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia dyskowe i plikowe
Pobierz​ program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FolderShredder to niewielka aplikacja pełniąca funkcję niszczarki danych. Udostępniona została bezpłatnie i umożliwia trwałe usunięcie plików oraz folderów zapisanych na dysku twardym lub innym magazynie danych.

Narzędzie podczas swojego działania wykorzystuje zaawansowane algorytmy zgodne z opracowanym przez Amerykański Departament Obrony standardem DOD 5220.22-M. Zgodnie z nim przestrzeń na nośniku danych, na której zapisane były dane zostają nadpisane do 20 razy, co uniemożliwia ich późniejsze odzyskanie nawet z użyciem specjalistycznego oprogramowania.

Przy użyciu FolderShredder możliwe jest permanentne kasowanie z dysku poufnych danych o dowolnym formacie (m.in. dokumenty, muzyka, wideo, zdjęcia itd.). Obsługa narzędzia jest bardzo prosta i ogranicza się w zasadzie do wskazania plików do usunięcia i zatwierdzenia wyboru odpowiednim przyciskiem.

FolderShredder udostępniony został w formie przenośnej (portable). Oznacza to, że program nie wymaga instalacji i gotowy jest do działania tuż po pobraniu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!