FolderViewer FolderViewer 5.2

Strona główna Windows Akcesoria Menedżery plików
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FolderViewer to nowoczesny i oferujący olbrzymie możliwości menedżer plików dla środowiska Windows. Z powodzeniem zastąpić on może wbudowany w systemie operacyjnym mechanizm eksploratora oferując użytkownikowi nieporównywalnie większą funkcjonalność.

Narzędzie bazuje na dwupanelowym interfejsie doskonale znanym z konkurencyjnych rozwiązań. Umożliwia on wygodne zarządzanie danymi na dyskach twardych, organizowanie bibliotek z dokumentami i multimediami, jak również np. odtwarzanie wideo z serwisu YouTube czy przeglądanie zasobów Internetu (to wszystko bez użycia zewnętrznych aplikacji). FolderViewer dysponuje dodatkowo zestawem funkcji do edycji plików, podstawowymi narzędziami sieciowymi i systemowymi.

FolderViewer jest narzędziem kierowanym do użytkowników poszukujących kompleksowego narzędzia do wygodnego wykonywania codziennych czynności na komputerze. Pomimo braku polskiej wersji językowej jego obsługa z pewnością nie przysporzy nikomu najmniejszych problemów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!