r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

FoldersPopup 5.1.2

Strona główna Windows Akcesoria Inne akcesoria
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

FoldersPopup to niewielkie i pożyteczne narzędzie, za pomocą którego usprawnimy dostęp do często wykorzystywanych folderów i ważnych katalogów. Program dostępny jest zupełnie za darmo, więc jego wypróbowanie nic nie kosztuje.

Po zainstalowaniu, aplikacja umieszcza swoją ikonkę w zasobniku systemowym i dodatkowo modyfikuje działanie środkowego klawisza myszy (kółka), którego kliknięcie w pustej przestrzeni np. na pulpicie wywołuje zdefiniowaną przez użytkownika listę folderów. Taki sam efekt uzyskamy klikając na ikonę programu lewym klawiszem myszy - prawoklik zaowocuje możliwością przejścia między innymi do ustawień aplikacji.

r   e   k   l   a   m   a

Wystarczy krótka chwila poświęcona na konfigurację i wskazanie pożądanych katalogów, aby móc uzyskać do nich znacznie prostszy i co istotne szybszy dostęp. Osoby chcące maksymalnie spersonalizować ustawienia programu ucieszą się na widok całkiem rozbudowanego menu opcji, pozwalającego na skonfigurowanie wielu skrótów klawiszowych i nie tylko.

FoldersPopup nie obciąża systemu, jego ikonka w zasobniku nie rzuca się w oczy i program po prostu ułatwia pracę, czyniąc go interesującą opcją dla niemal każdego użytkownika.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.